sdr

Nr chip: 616093900800402/616093900383412 Płeć: Samiec Wiek: 5 lata Gmina Widawa

Olek z Widawy/Wojtyszek💕

Nie wiemy dlaczego jest taki jaki jest. Czy jego lękliwość i nieufność spowodowana jest traumą poprzedniego schroniska, czy też może wychował się bez dużego kontaktu z człowiekiem i nikt nie nauczył go zawierania więzi. To tajemnica którą zna tylko Olek.

Jest nieufny, podejrzliwy i łatwo wpada we frustrację.

Panicznie boi się smyczy, szelek. Nie udało nam się tego przepracować, blokada w głowie Olka, jego nieufność i niechęć do kontaktów z człowiekiem w tym nie pomogły. Plusem jest to, że z naszym pracownikiem Arturem udało się nawiązać cieńką nić porozumienia. Wypracowali sobie schematy, które ułatwiają wspólne życie jak np wypuszczanie na wybieg. To największa radość Olka, wybieg. I psy, uwielbia inne psy. Dodają mu pewności, sprawiają, że potrafi się przy nich pięknie uśmiechać.

Jest wysoki, szczupły, brązowy z czarnym nalotem. Najzwyklejszy kundelek. Wykastrowany, posiada swoj czip, szczepienia. Wg rekordu oceniony na okolo 5 lat ( myślimy, że jest starszy ).

Wyadoptowanie Olka to byłby prawdziwy cud, czy się wydarzy? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że nadzieja umiera ostatnia ❤

Kontakt 513 170 276

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *